iALUGEN Esteem SOFT

iALUGEN Esteem SOFT

iALUGEN® Esteem SOFT to najnowszy na rynku medycyny estetycznej, kwas hialuronowym z lidokainą, wyprodukowanych przez francuskie Laboratoires Genevrier.

Zaloguj się aby zobaczyć ceny i dokonać zakupu

2 Inne produkty w tej samej kategorii:

Więcej informacji

iALUGEN® Esteem SOFT to najnowszy na rynku medycyny estetycznej, kwas hialuronowym z lidokainą, wyprodukowanych przez francuskie Laboratoires Genevrier. Wytwarzany zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, w oparciu o najnowocześniejszą, opatentowaną technologię francuskich naukowców – Highly Micronized Density®, dzięki czemu kwas jest wysoce usieciowany oraz posiada nieporównywalne właściwości wiskoelastyczne przez co wyróżnia się niespotykaną gładkością i elastyczność oraz lepszą kontrolę iniekcji.

iALUGEN® Esteem SOFT jest jedynym kwasem hialuronowy posiadający właściwości wypełniające i jednocześnie stymulujący skuteczną przebudowę kolagenu oraz jego produkcję potwierdzoną badaniami.

ialugen_esteem_soft-header

 

INNOWACYJNY KWAS HIALURONOWY z H. M. D

Highly Micronized Density – Wysoce Mikronizowana Gęstość

Innowacyjny proces wytwarzania H.M.D.® przekłada się na długotrwały efekt zabiegu dzięki niesamowicie wysokiemu i zaawansowanemu sieciowaniu BDDE oraz silnych właściwościach higroskopijnych i antyrodnikowych powodujących silną stymulację komórkową.

iALUGEN® Esteem to także najwyższa jakość dająca unikatowe właściwości wynikające z biotechnologicznego połączenia dwóch soli HA oraz unikatowej cząsteczki HA 1 mln Daltonów – najbardziej zbliżonej do endogennej, czyli naturalnie występującej w organizmie człowieka. Biozgodność iALUGEN® Esteem została potwierdzona nadaniem certyfikatu najwyższej jakości ISO 10993.

 

hmd_1

PONADPRZECIĘTNY POZIOM SIECIOWANIA

Skuteczny i długotrwały efekt zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego iALUGEN ESTEEM zapewnia zaawansowany proces sieciowania. Wyjątkowy stopień sieciowania BDDE daje niesamowitą elastyczność i zwiększa stopień odporności na degradacje, co znacząco wydłuża trwałość zabiegu.

 

WYSOCE MIKRONIZOWANY KWAS HIALURONOWY

Innowacyjny i opatentowany proces mikronizacji został opracowany w celu optymalizacji cząsteczek kwasu hialuronowego. Wysoce usieciowany kwas hialuronowy koncentruje drobne cząsteczki, dzięki czemu jest bardziej elastyczny co przekłada się na zdecydowaną poprawę kontroli iniekcji i komfort pacjentów.

 

 

ialugen esteem zawartosc

 

Szczegółowe informacje:

Stężenie HA: 12mg/ml
Stężenie lidokainy: 0,3% (3mg)
Waga molekularna: 1 mln Daltonów
Bufor fosforanowy (7,2pH): q.s. 1g
Utrzymanie zabiegu: 6 – 9 miesięcy
Igła: 27G TSK – cienkościenna
Opakowanie: 1 x 1 ml

Opis

  • Pojemność - 1 x 1ml
  • Wyrób Medyczny - Tak

Komentarze

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

iALUGEN Esteem SOFT

iALUGEN Esteem SOFT

iALUGEN® Esteem SOFT to najnowszy na rynku medycyny estetycznej, kwas hialuronowym z lidokainą, wyprodukowanych przez francuskie Laboratoires Genevrier.

Napisz swoją recenzję

Promocje

Wszystkie promocje

Lista życzeń

Brak produktów